E njihni këtë vogëlushe? Nuk do ta besoni sa e suksesshme dhe bukuroshe është ajo sot… 

Nëse nuk do të ishte për postimin personal në faqen e saj zyrtare në instagram, bastin do e kishim humbur që në krye të herës! Kush mund ta mendonte se kjo vogëlushe kaq e ëmbël në këtë foto të fëmijërisë, është Rita Ora?

Përpiqemi të gjejmë një ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot dhe Ritën e vogël para shumë viteve por nuk qëllojmë dot në shenjë!

Ajo sot duket shumë ndryshe! Pa kaçurela, me flokë biondë të gjatë, me tipare të një zeshkaneje shumë simpatike, artistja shqiptare me famë botërore sot, na dëshmon më së miri se njeriu mund të ndryshojë me kalimin e viteve.

Me flokët e shkurtër, e veshur me një fustan sarafan më dizajn të kuadratit skocez, Rita e vogël shkëlqen në këtë foto.

Siç duket, ka qenë mamaja e saj Vera ajo që e ka surprizuar në këtë formë të bijën, duke i dërguar një foto të fëmijërisë dhe Rita nuk mund të mos ndihej krenare në gjithçka zbulon kjo foto.

Diçka të tillë ajo e shpreh edhe në komentin për të, ndërsa falenderon të ëmën që ia zbukuroi ditën.

Ne mendojmë se Rita Ora ka qenë vërtet një vogëlushe shumë simpatike. Po ju, keni të njëjtin mendim?

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Do ta paguani shtrenjtë”: Turqia i përgjigjet kërcënimeve të Greqisë

  Gjatë dy ditëve të fundit, ka patur tensione të shtuara mes...
Read More