E pa pritur! Floriana Garo mbyll emisionin dhe ikën nga ‘Tv Klan’, po ku po shkon…

Pas fejesës me biznesmenin, moderatorja Floriana Garo braktis përgjithmonë Shqipërinë dhe mbyll emisionin “Jo vetëm modë”.

Floriana Garo 1

Picture 1 of 9

Ish-miss Shqipëria, vetëm pak ditë më parë shpalli fejesën me avokatin Enis Daci, i cili jeton në Zvicër dhe siç duket kjo është arsyeja që Floriana do largohet nga Shqipëria.

Burime pranë moderatores, bëjnë me dije për “revistawho” se, ky është sezoni i fundit i Florianës në krye të “Jo vetëm Modë”, në të cilin për 5 vite bëri si autoren ashtu edhe moderatoren.

Pas pushimeve verore, pritet që Garo së bashku me bashkëshortin e ardhshëm të fluturojë drejt Gjenevës, ku do të nisë një kapitull të ri.

Floriana do i mungojë “TV Klan”-it dhe publikut shqiptar, por jeta vazhdon….

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident në Elbasan, mjeti del nga rruga, humb jetën 40-vjeçari

Një 40-vjeçar ka gjetur vdekjen në një aksident në Elbasan. Ngjarja ndodhur...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *