E pa pritur! Floriana Garo mbyll emisionin dhe ikën nga ‘Tv Klan’, po ku po shkon…Pas fejesës me biznesmenin, moderatorja Floriana Garo braktis përgjithmonë Shqipërinë dhe mbyll emisionin “Jo vetëm modë”.

Floriana Garo 9

Picture 9 of 9

Ish-miss Shqipëria, vetëm pak ditë më parë shpalli fejesën me avokatin Enis Daci, i cili jeton në Zvicër dhe siç duket kjo është arsyeja që Floriana do largohet nga Shqipëria.

Burime pranë moderatores, bëjnë me dije për “revistawho” se, ky është sezoni i fundit i Florianës në krye të “Jo vetëm Modë”, në të cilin për 5 vite bëri si autoren ashtu edhe moderatoren.

Pas pushimeve verore, pritet që Garo së bashku me bashkëshortin e ardhshëm të fluturojë drejt Gjenevës, ku do të nisë një kapitull të ri.

Floriana do i mungojë “TV Klan”-it dhe publikut shqiptar, por jeta vazhdon….

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Një i vdekur dhe 14 të plagosur pas sulmit në një klub nate

Të paktën një person u vra dhe 14 të tjerë u plagosën...
Read More