E pranon këngëtari, pëlqen Ilda Bejlerin

Dren Abazi pjesë e ekipit të Edi Manushit në “Shiko Kush LUAN” në mbrëmjen e djeshme ka dhënë edhe pëlqimin e tij mes shumë femrave bukuroshe shqiptare.

7-8

Picture 1 of 2

E mes shumë zgjedhjeve një nga preferencat e tij të para ishte Aurela Hoxha, e cila gjithashtu ka qenë pjesë e lojës, por në ekipin kundërshtar atë të Gent Hazizit.

Por kur Dren Abazi është detyruar të zgjedhë mes Aurelës dhe Ilda Bejlerit, ai ka zgjedhur këtë të fundit, duke mos e ndryshuar deri në fund.

E pasi nuk ka pasur më alternativa të tjera, ai ka kërcyer me Ildën, që po ashtu ka qenë pjesë e ekipit të të Gent Hazizit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Papa: Emigracioni është një sfidë, jo një rrezik

Papa Françesku ka thënë sot se fenomeni i emigracionit nuk përbën rrezik...
Read More