E reja në Tiranë vret veten, hidhet nga kati i pestë i pallatit

vetevrasje-380x290

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku një vajzë e re i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re, ku vajza që sipas dëshmitarëve ishte e re në moshë është hedhur nga kati i pestë i një pallati, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Identiteti I vajzës nuk është zbuluar ende si dhe shkaqet e ngjarjes shokuese mbetet mister.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tahiri: Nuk kam dhënë dorëheqje deri tani

Ndërkohë që në të gjitha mediat e vendit bëri bujë lajmi i...
Read More