E reja në Tiranë vret veten, hidhet nga kati i pestë i pallatitvetevrasje-380x290

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku një vajzë e re i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re, ku vajza që sipas dëshmitarëve ishte e re në moshë është hedhur nga kati i pestë i një pallati, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Identiteti I vajzës nuk është zbuluar ende si dhe shkaqet e ngjarjes shokuese mbetet mister.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Krujë, eksploziv transformatorit të kabinës elektrike të gurores

Një sasi lënde plasëse është vendosur në transformatorin e kabinës elektrike që...
Read More