Edhe Jessica Alba bën pazar për Black Friday

Jessica Alba njoftoi për shtatëzëninë e saj në muajin korrik.

Jessica Alba 1

Picture 1 of 3

Alba dukej se po e shijonte kohën me familje përderisa bënte pazar në Beverly Hills në mesditën e së premtes.

Aktorja 36 vjeçare shfaqi barkun e saj të fryrë, teksa ecte me bijën e saj, Honor, dhe në shoqërinë e burrit të saj, Cash Warren.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi sot, 28 mars 2017

Dashi - Do të jeni shumë komunikues dhe spontanë dhe kjo sjellje...
Read More