Edhe Jessica Alba bën pazar për Black Friday

Jessica Alba njoftoi për shtatëzëninë e saj në muajin korrik.

Jessica Alba 1

Picture 1 of 3

Alba dukej se po e shijonte kohën me familje përderisa bënte pazar në Beverly Hills në mesditën e së premtes.

Aktorja 36 vjeçare shfaqi barkun e saj të fryrë, teksa ecte me bijën e saj, Honor, dhe në shoqërinë e burrit të saj, Cash Warren.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erjavec: Kroacia nuk meriton të hyjë në Zonën e Shengenit

Shefi i diplomacisë sllovene, Karl Erjavec, dërgoi letër deri te Komisioni Evropian...
Read More