Edhe kjo verë do të jetë florale

Vera është stina më optimale për të kombinuar ngjyra nga më të ndryshmet, për tu dukur e freskët dhe çdo herë e bukur.

 

Fustane florale 1

Picture 1 of 5

Fustanet florale janë pjesë e historisë së modës për një kohë shumë të gjatë dhe asnjëherë nuk kanë dalë nga moda.

Nëse jeni në dilemë se çfarë të vishni apo si të dukeni, mjafton të përzgjidhni fustane florale të ngjyrave nga më të ndryshmet dhe ju do të jeni gjithmonë in.

Ato janë lehtësisht të kombinueshme me çdo lloj aksesori, modeli të flokëve apo të këpucëve.

Më poshtë mund të shihni disa nga modelet dhe të zgjidhni të preferuarin e juaj.

Shkruar Nga
More from Revista User

SHBA: Senati i ka refuzuar masat për shfuqizim të reformës së Obamës

Senati i Shteteve të Bashkuara i ka hedhur poshtë masat për shfuqizim...
Read More