Edhe një fejesë e famshme!

Alexa Ray Joel është fejuar me të dashurin e saj Ryan Gleason!

8-1

Picture 1 of 5

Artistja 32-vjeçare, e cila është e bija e Billy Joel dhe Christie Brinkley, ka postuar një seri fotografish në Instagram me anë të të cilave ka bërë me dije fejesën.

Ajo tregoi edhe unazën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjatë jetës, biem në dashuri me vetëm 3 njerëz, me secilin për arsye të ndryshme

Është thënë se ne në të vërtetë, biem në dashuri me vetëm...
Read More