Edhe pse në një moshë të caktuar Jennifer Lopez ka një trup kaq në formë!

Ajo vlerësohet si njëra ndër femrat më e bukura në botë. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren e famshme, Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez 1

Picture 1 of 8

Ndonëse 48 vjeçe ajo po arrin të mbahet në super formë dhe shumë femra duhet ta kenë zili.

Foto e publikuar nga ana e saj në Instagram flet shumë, dhe lë përshtypjen se rrallë kush e kësaj moshe mund të ketë linja të tilla.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, dhe njëherit është në lidhje tash e sa muaj me Alex Rodriguez.

Shkruar Nga
More from Revista User

Historia e Jackie Baboon, ushtari i Luftës së Parë Botërore.

Për shkak të përkushtimit të tij në ushtri, Jackie Baboon u hajmalia...
Read More