Edhe Roani i Majkut është gati për festë

Festat e fundvitit po afrohen dhe ngado shohim zbukurime dhe dizajne me frymë festive.

4-1

Picture 1 of 4

Përveç kësaj viteve të fundit në trend janë futur edhe fotografitë profesionale, ku nuk përjashtohen as ato të fëmijëve me ndonjë babadimër apo bredh të stolisur afër vetes.

Këtu nuk kishte si të mungonte as djali i këngëtarit Majk, Roan.

E ëma e tij, Majlinda, i ka postuar në Instagram disa fotografi vërtetë të lezetshme të vogëlushit, i cili duket i lumtur dhe i qeshur para aparatit fotografik.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpërthim në Vlorë, makinës i vihet eksploziv

Një automjet ka shpërthyer me eksploziv. Ngjarja ka ndodhur në orët e...
Read More