Efektivët e ushtrisë forcojnë argjinaturën e Pentarit me 2 mijë thasë me rërë

Forcat e Armatosura kanë punuar gjatë natës për forcimin e argjinaturës e fshatit të Pentarit, duke vendosur mbi 2 mijë thasë më rërë.

Ministria e Mbrojtjes bën me dije se janë mbi 200 forca dhe dhjetra mjete të angazhuara në Dajç, Obot, Trush, Livadhe, Velipojë, Pentar dhe në qytetin e Shkodrës, ku shtimi i nivelit te ujit paraqet rrezik per banoret dhe bagetite.

Shkruar Nga
More from Revista User

‘Arratisja’ e dështuar e shqiptarit, bashkë me të edhe mafiozë grekë, detajet

Disa ditë pas zbulimit të skenarit për arratisje janë bërë publike detaje...
Read More