“Egërsira” Tyra Banks

Tyra Banks duket shumë seksi në një set fotografik për revistën “Paper”, ku është maskuar si tigër.

Tyra Banks 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja 43-vjeçare maskimin e plotësoi dhe me një hundë që të dukej fiks si grabitqare.

Edhe pse jo më e re, Tyra duket ende e mrekullueshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

ISIS bën thirrje për vrasjen e imamëve në Austri

I ashtuquajturi Shtet Islam ka bërë thirrje, në edicionin e ri onlajn...
Read More