Einxhel Shkira ‘djallushka’ seksi që dogji “Halloween”Moderatorja seksi Einxhel Shkira i ka habitur të gjithë me pamjen e saj, ndërkohë që ka publikuar disa foto nga mbrëmja e “Halloween”.

Einxhel Shkira 1

Picture 1 of 3

Ajo ishte e veshur si një djallushkë seksi dhe mesa duket nga fotot ka ndezur atmosferën. Shikoni sesi dukej Einxhel në këto foto.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“The Sun” shkruan për koncertin e Ritës, vitin 1991 në Kosovë…

Gazeta britanike “The Sun” nuk ka lënë pa i kushtuar një artikull...
Read More