Elbasan, sekuestrohen 3 mina me telekomandë. Arrestohen dy të rinj

Policia e Elbasanit ka sekuestruar tre mina me telekomandë dhe ka arrestuar dy persona.

Maksim Hekurani 26 vjeç dhe Nikolla Roxhe 21 vjeç kanë përfunduar në pranga ndërsa një shtetas tjetër po proçedohet në gjendje të lirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

David Beckham në përvjetorin e UNICEF në New York

Ai njihet si futbollist dhe për karierën muzikore të të birit, por...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *