Eli Fara feston ditëlindjen, fjalët e së bijës përlotin!Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Eli Fara feston sot ditën e saj të lindjes.

Përmes një postimi në rrjete sociale vajza e saj Marina ika dedikuar një urim mjaft prekës nënës së saj duke i shprehur  të gjithë dashurinë:

 

 

“Ne nje dite si sot lindi nena me e mire ne bote..Te uron motra te behesh 100 vjet Jeta ime ka nisur duke hapur syte dhe duke dashuruar fytyren tende , kur numeroj gjerat e cmuara qe kam ne jete ty te numeroj dy here, zemra jote eshte vendi me i sigurt per mua ,ti ne mbreteresha ime nuk ka fjale qe mund te pershkruaje dashurine qe kam per ty ..Te dua Gezuar Ditëlindjen,”-përfundon Marina në rrjete sociale.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Adi Krasta rrëfen sfidën e re: Në “News 24” për spektaklin e fjalës, është vonë të bëj kompromise

    “E para ishte fjala”, me këtë aksiomë biblike nisi historia...
Read More