Eli Fara feston ditëlindjen, fjalët e së bijës përlotin!

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Eli Fara feston sot ditën e saj të lindjes.

Përmes një postimi në rrjete sociale vajza e saj Marina ika dedikuar një urim mjaft prekës nënës së saj duke i shprehur  të gjithë dashurinë:

 

 

“Ne nje dite si sot lindi nena me e mire ne bote..Te uron motra te behesh 100 vjet Jeta ime ka nisur duke hapur syte dhe duke dashuruar fytyren tende , kur numeroj gjerat e cmuara qe kam ne jete ty te numeroj dy here, zemra jote eshte vendi me i sigurt per mua ,ti ne mbreteresha ime nuk ka fjale qe mund te pershkruaje dashurine qe kam per ty ..Te dua Gezuar Ditëlindjen,”-përfundon Marina në rrjete sociale.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Pedagogët u arrestuan në mesnatë, shefja e departamentit do nisej drejt SHBA-së

  Dekani i Fakultetit të Shkencave Humane në Universitetin e Elbasanit, Albert...
Read More