Eli Fara: Gabim të bëhesh nënë në moshë të re si unë 

Këngëtarja Eli Fara ka qenë e ftuar në emisionin ‘Wake Up’, ku, ndër të tjera, ka folur rreth çështjeve profesionale, por edhe për ato personale.

Përveç muzikës, ajo foli edhe për jetën personale veçanërisht për vajzën Marinën.

E pyetur në lidhje me marrëdhënien me të bijën, Marinën, këngëtarja u shpreh se ato janë mjaft të lidhura dhe për këtë sigurisht ka ndikuar edhe fakti që ajo ka qenë shumë e re kur Marina ka ardhur në jetë.

“Kam qenë vetëm 18 vjeçe kur lindi Marina. Nuk është mirë të bëhesh nënë në moshë kaq të re.

Megjithatë me kalimin e viteve, i thua vetes se ke bërë mirë”,- u shpreh e prekur këngëtarja e njohur shqiptare.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Vjen përgjigja, eskpertët mjeko ligjorë: Xhisiela u dhunua, ka shenja të djegies në trup

Xhisiela Maloku rezulton të jetë dhunuar me mjete të forta dhe ka...
Read More