Elia feston ditëlindjen, përcjell një mesazh për vajzat e lindura në shkurtelia8

Ajo është një nga vajzat më me fat në Shqiëri.

Princeshë Elia Zaharia feston sot ditëlindjen. Ajo që ka bërë më shumë çudi janë postimet e saj në Instagram.

Princesha nuk ndalet me fotot, të cilat u kushtohen vajzave të linduara në muajin shkurt. Ndër të tjera njëra prej tyre thotë: “Princeshat lindin në shkurt”.

screenshot-15_1486564752-8775927

screenshot-16_1486564739-4174122

screenshot-17_1486564764-9262445

screenshot-18_1486564725-3314286

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Trump: Unë dhe bija ime të përbashkët e kemi seksin

Kjo intervistë e vitit 2013 po bën xhiron e rrjetit. Donald Trump dhe...
Read More