Elvana e zjarrtë në të kuqe

Elvana Gjata së fundmi ka publikuar një foto ku shihet tejet seksi.

1-1

Picture 1 of 2

Këngëtarja shqiptare është shfaqur e veshur në të kuqe, ku duket një femër e zjarrtë dhe joshëse.

Bukuroshja në publikimin e fotos ka bërë me dije se gjendet në Los Angeles të Kalifornisë.

Kujtojmë se këngët e albumit “3” të Elvana Gjatës u pëlqyen tejet nga publiku.

Kësaj sigurisht se iu gëzua edhe vet këngëtarja e cila ka treguar se ka punuar shumë që të dalë me këngë të bukura që do i pëlqejnë fansave të saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

E frikshme/ 12-vjeçarja nga Gjirokastra pre e lojës ‘Balena Blu’, 10 ditë pa ngrënë

GJIROKASTER-Loja vrasëse ‘Balena Blu’ po gjen shtrirje të gjerë gjeografike edhe në...
Read More