Elvana Gjata i kthehet tregut muzikor, zbulohet dhe roli i Albi Nakos në projektin e sajPasi publikoi albumin e saj, tingujt e së cilit vodhën vëmendjen e të gjthëve, Elvana Gjata është rikthyer sërish.

Deri më tani kishim parë copëza të këtij realizimi, por tashmë të gjithë mund të shijojnë këngën më të re të Elvanës.

‘Ku vajti’ është titulli i këngës, teksti i së cilës bëri konfuzë të gjithë duke menduar se i dedikohej kantautorit Flori Mumajesi.

Kjo këngë ritmike prezantohet me një koreografi të Albi Nakos.

Listës së shumë publikimeve të reja të artistëve shqiptarë sapo iu shtua dhe një kokurencë e fortë. 

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sadija rrëfen emocionet e dasmës me Dritëro Agollin: Fustani ishte i rëndë, benevrekët më rrinin të mëdha

  Sadija, bashkëshortja e Dritëro Agollit, ka publikuar në rrjetet sociale disa...
Read More