Elvana Gjata shfaqet provokuese, si nuk e kishit parë…

 
 

Elvana Gjata ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes me performancat e saj të mrekullueshme artistike.

Por kësaj here ka vendosur të surprizojë në një tjetër mënyrë.

Ajo gjithnjë ka publikuar foto mjaft provokuese, por duke mos e tejkaluar masën.

Këtë herë këngëtarja Elvana Gjata na ka lënë pa fjalë me foton e saj të fundit.

Ajo ka publikuar një foto nga lart ku i duket vetëm pjesa e buzëve nga fytyra, ndërkohë që më i ekspozuar është gjoksi i saj, ku duket qartazi se këngëtarja nuk ka veshur reçipeta.

Së shpejti Gjata pritet të sjellë këngën e saj më të re verore.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Misterin e pamjes së ëmbël, Agnesa Vuthaj e paska të fshehur në emër!

  Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004 ia ndryshuan rrënjësisht jetën...
Read More