Elvana më moderne se kurrë, mahnit me pamjen!Këngëtarja Elvana Gjata na ka surprizuar sërish me stilin e saj të veshjes.

3-3

Picture 1 of 2

Ajo ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet mjaft moderne dhe në formë. E veshur me një fustan të shkurtër të bardhë dhe me një xhaketë transparente, Elvana dukej në formë të mrekullueshme fizike.

Siç ka paralajmëruar aktualisht është duke u marrë me realizimin e një klipi të ri muzikor.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kryeprokurori i ri i SHBA: T’i japim fund emigracionit të paligjshëm, kërcënim për sigurinë publike

Kryeprokurori i ri i Amerikës, Jeff Sessions tha se Shtetet e Bashkuara...
Read More