Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Aktorin Elvis Pupa nuk e kemi parë të jetë pjesë e ekranit që pas mbylljes së programit “M’fal për shprehjen”.

Nga ajo periudhë duket se aktori ka marrë një vendim për të bërë një hap të rëndësishëm në karrierën e tij, duke menduar të hedhë në treg një këngë me ritme verore.

Sipas “Intv”, kënga do të publikohet këto ditë dhe këngëtari me të cilin ka bashkëpunuar është një emër i cili premton shumë në fushën e muzikës.

Kjo nuk është hera e parë që do e shohim Elvisin të këndojë pasi edhe vite më parë ai ka eksperimentuar në këtë fushë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Në prag të martesës vijnë në foto… ish të dashurat e Prince Harry

Princi Harry njihet në Britaninë e Madhe si qejfli, duke marrë parasysh...
Read More