Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduarAktorin Elvis Pupa nuk e kemi parë të jetë pjesë e ekranit që pas mbylljes së programit “M’fal për shprehjen”.

Nga ajo periudhë duket se aktori ka marrë një vendim për të bërë një hap të rëndësishëm në karrierën e tij, duke menduar të hedhë në treg një këngë me ritme verore.

Sipas “Intv”, kënga do të publikohet këto ditë dhe këngëtari me të cilin ka bashkëpunuar është një emër i cili premton shumë në fushën e muzikës.

Kjo nuk është hera e parë që do e shohim Elvisin të këndojë pasi edhe vite më parë ai ka eksperimentuar në këtë fushë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Era Istrefi, tejet elegante dhe joshëse gjatë xhirimeve të klipit për këngën e Botërorit

  Era Istrefi ka publikuar dy fotografi në Instagramin e saj që...
Read More