Ema lë në ‘hije’ Adelinën e ZanfinënAdelina dhe Zanfina Ismaili janë dy këngëtaret tona të njohura, të cilat njëherësh janë edhe motra.

7-3

Picture 1 of 2

Që të dyja i dëgjojmë tash e sa vite në skenë, madje Adelina cilësohet edhe si diva e estradës shqiptare.

Ato kanë edhe një motër tjetër, Emën, e cila nuk ka ndjekur profesionin e motrave, por ka preferuar të qëndrojë larg ekranit dhe medieve.

Së fundi, ishte Zanfina ajo e cila postoi një fotografi të Emës, në të cilën duket mahnitëse, duke lënë në hije atë dhe Adelinën.

Kujtojmë që, dy vite më parë, motrat Ismaili kaluan një periudhë të vështirë, ngase humbën nënën, Monën.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Londër: Policia i ka liruar 6 prej 10 vetëve që mbaheshin lidhur me sulmin terrorist

Policia britanike thotë se i ka liruar 6 prej 10 personave, që...
Read More