Emily mahnit Kanën, elegante me fustan të zi

Karriera e saj në kinema mund të jetë e kufizuar, por Emily Ratajkowski po vazhdon të marr pjesë në festivalin e 70-të vjetor të filmit të Kanës, shkruan Daily Mail.

Emily Ratajkowski 1

Picture 1 of 9

 

Modelja dhe aktorja, ka fituar vëmendjen e të gjithëve të enjtën në mbrëmje me një fustan të zi nga Peter Dundas.

Elegante dhe plot glamur gotike, 25 vjeçarja dukej më joshëse se asnjëherë më parë me fustanin e saj të zi pa të brendshme.

Me shumë vetbesim ajo ka pozuar e qeshur para fotografëve në tapetin e kuq

Shkruar Nga
More from Revista User

Vokshi në kongresin e grave të PPE: Rama, presion medias për të mbuluar skandalet e drogës

Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Medias informoi Forumin e Gruas së Partitë...
Read More