Emily shijon mrekullitë italiane

Modelja Emily Ratajkowski nuk ka ndërmend të largohet lehtë nga Italia.

26-vjeçarja ndodhet prej ditësh në Positano dhe së fundmi është fotografuar së bashku me të dashurin e saj Jeff Magid.

Emily 1

Picture 1 of 12

Emily ishte një mrekulli e shtuar për bukuritë e Italisë teksa dukej perfekte me format e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia e Turqia: Ekzekutimi i kryediplomatit rus, provokim për të prishur marrëdhëniet

Vrasja e ambasadorit rus në Ankara është interpretuar në të njëjtën formë,...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *