Emina Çunmulaj në gjendje aspak të mirë shëndetësore

Ndan përditshmërinë e saj në detaje tek ndjekësit.

3-1

Picture 1 of 2

Në të mirë e në të keq, modelja shqiptare Emina Çunmulaj është vazhdimisht pranë mijëra personave që e ndjekin.

E as disa ditë ku nuk ndihet mirë nuk janë përjashtim!

Përmes Instagramit, modelja shqiptare ka zbuluar se ka marrë një virus i cili nuk po i kalon tash e disa ditë.

Në një gjendje aspak të mirë, Emina në regjim shtrati ka bërë të ditur se përkundër trajtimeve në shtëpi,virusi nuk i ka kaluar aspak dhe gjërat janë komplikuar pak shkaku i shtatzënisë.

‘Më dhemb i gjithë trupi’ – deklaron mes tjerash modelja në postimet e bëra ku nga fytyra vërehet se është lodhur goxha nga këto ditë në gjendje jo të mirë shëndëtësore. Shërim të shpejtë!

Shkruar Nga
More from Revista User

Ministri i Indisë thotë se kanceri shkaktohet nga mëkatet

Indianët kanë reaguar me zemërim pasi ministri i Shëndetësisë i shtetit Asam...
Read More