Emina Cunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur me bikini!

Modelja Emina Cunmulaj duket se ka vendosur të relaksohet dhe të shijojë shtatzëninë e saj duke shijuar disa ditë në plazh.

3-4

Picture 1 of 2

Gjatë pasdites së sotme ajo ka publikuar foton më të bukur ku shfaqet me bikini dhe tregon barkun e rrumbullakosur.

Gjithashtu në kurriz modelja ka vajzën e saj më të madhe Ella Faria. “Një në barkun tim dhe një kurriz, jeta është e bukur,”-ka shkruar Emina krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Nuk dihet akoma cila është gjinia e fëmijës së dytë që Emina është duke pritur.

Shkruar Nga
More from Revista User

FMN: Infrastrukura e Shqipërisë, larg standarteve të BE

Vendet e Ballkanit Perëndimor mbeten dukshëm larg standardeve që ofron Bashkimi Europian...
Read More