Emina publikon foto në prehër të bashkëshortit

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria.

Emina 2

Picture 2 of 2

Më të shpeshtat janë fotografitë me vajzën e saj, Ella Faria, por nuk mungojnë as ato me bashkëshortin.

E një foto të tillë, Emina e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë e lumtur në prehërin e bashkëshortit, Sam Nazarian.

“Dashuria ime”, ishte mbishkrimi që Emina ka lënë mbi fotografinë me bashkëshortin e saj ku dukeshin në kulmin e lumturisë.

Modelja dhe burri i saj miliarder është shpeshherë në lëvizje nga një vend në tjetrin, së fundi janë shfaqur në një restort në San Barbara.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bella Hadid “godet” përsëri

Një ndër modelet më seksi në botë ka “goditur” sërish.   [ngg_images...
Read More