Emina publikon foto në prehër të bashkëshortitModelja shqiptare Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria.

Emina 2

Picture 2 of 2

Më të shpeshtat janë fotografitë me vajzën e saj, Ella Faria, por nuk mungojnë as ato me bashkëshortin.

E një foto të tillë, Emina e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë e lumtur në prehërin e bashkëshortit, Sam Nazarian.

“Dashuria ime”, ishte mbishkrimi që Emina ka lënë mbi fotografinë me bashkëshortin e saj ku dukeshin në kulmin e lumturisë.

Modelja dhe burri i saj miliarder është shpeshherë në lëvizje nga një vend në tjetrin, së fundi janë shfaqur në një restort në San Barbara.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

5 mënyra si të vishni sytjena me dantelë dhe të dukeni si një femër plot stil!

Dy gjëra janë shumë joshëse – të brendshmet e femrave dhe detajet...
Read More