Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….

 

Aktorja e njohur Emma Thompson është nderuar me çmimin Dame Commander nga British Empire në Buckingham Palace.

Gjatë takimit me princin William për të marrë çmimin, ajo e pyeti nëse mund t`i jepte atij një puthje shkruan Bbc.

“E dua princ William. E njoh që kur ishte i vogël dhe teksa po i buzëqeshnim njëri-tjetrit e pyeta: Unë nuk mund të të puth, mundem? Dhe ai më tha: Jo, mos. Kjo ditë nuk është për mua është për ty”,- është shprehur Emma Thompson.

Gjithashtu 59-vjecarja u komentua shumë edhe për veshjen e saj e cila theu protokollin mbretëror.

Aktorja e njohur brritanike u shfaq para princit e veshur me një kostum blu dhe me një palë atlete sportive të bardha.

foto galeri foto galeri

foto galeri

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Mesazhi i fortë i Rrahman Parllakut: “Çfarë është shkruar me fjalë, nuk shkulet dot me sëpatë”

Një tjetër libër tronditës nga gazetarja Eni Vasili. Pas rrëfimeve tek “Unë...
Read More