Enca: Ëndërroja që një ditë të bëhesha e para në Evropë dhe ia dola

Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara shqiptare.

7-1

Picture 1 of 2

Këngëtarja dje ka publikuar projektin e ri me titull “Dua”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.

Ky videoklip është komentuar shumë që prej dje, për shkak të skenave erotike të këngëtares bashkë me modelin portugez Pierluigi Fracassi.

Projekti po pritet mirë dhe tashmë është trend të YouTube në Shqipëri, Kosovë e shumë vende të tjera.

E emocionuar nga ky sukses, këngëtarja ka shkruar “Ëndërroja që një ditë do të bëhesha numër 1 në gjithë Evropën! Dhe ia dola!”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ping pong me dosjen e Elbasanit, kthehet tek Krimet e Rënda goditja e makinës së Oshafit

Hetimi për përplasjen e disa personave me policinë në hyrje të tregut...
Read More