Engjëlli i Victoria’s Secret ekspozohet për Shën ValentinEngjëlli i Victoria’s Secret ka ekspozuar të pasmet e saj dhe stomakun me ngjyrë, ku edhe ka ekspozuar të brendshmet e kësaj kompanie pikërisht për ditën e Shën Valentinit

9-1

Picture 1 of 5

Sara është modele për pothuajse një dekadë në kompaninë e njohur të veshjeve të brendshme për femra.

Por, kësaj radhe ka zgjedhur që të “kall” të gjithë pasi që ka bërë foto provokative, e që janë pjesë e kampanjës së firmës së njohur për Ditën e Shën Valentinit.

Ylli i lindur në Portugali, tregon se është një pjeshkë e vërtetë në këto foto, derisa në pah të parë vinë të pasmet e saj bombastike.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Brad Pitt po flirton me Kate Bosworth?!

Ylli i njohur, Brad Pitt, raportohet se po përdor emrin e tij...
Read More