Era Istrefi, “Duke përgatitur diçka” 

Era Istrefi me një projekt të ri së shpejti?

Këngëtarja e famshme 22 vjeçare Era Istrefi, pas hitit në bashkëpunim me reperin amerikan French Montana “No I love yous”, është gati për të nxjerrë në treg një këngë të re.

Këngëtarja e bëri lajmërimin përmes një postimi në Twitter ku shprehej e emocionuar dhe se mezi po priste ta dëgjonin të gjithë fansat.

Ajo shkruan poshtë videos: “Duke përgatitur diçka”.

Në videon e publikuar në studio, dëgjoheshin tinguj të ngjashëm me hitin e saj “Bonbon”, që numëron mbi 540 milion klikime në YouTube, çka e ngjiti këngëtaren në arenën ndërkombëtare.

E gjithë kjo pritje do ja vlejë për diçka apo jo? Bëhuni gati për Bonbon numër 2!

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sulmet në Idlib, Erdogan paralajmëron katastrofë humanitare

    Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, në një artikull për...
Read More