Era Istrefi, e gatshme për të përformuar “Live it UP” në Rusi…

Këngëtarja Era Istrefi është nisur për në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit.

Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është e përzgjedhura për të kënduar në ngjarjen më të madhe sportive, finalen e kampionatit botëror, të dielën më 15 shtator.

Njoftimin se është nisur për në Moskë, Era e ka bërë përmes një instastory. “Ndalesa e ardhshme, Moska”, ka shkruar ajo.

Era Istrefi do ta këndojë himnin e këtij botëroti “Live it UP” në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam.

Në finalen e Botërorit Rusia 2018 do të përballen Kroacia dhe Franca.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Agim Baçi: Leximtarët e letërsisë shqipe, një sfidë me librin dhe autorët

Prej disa kohësh njihen si klubi “Leximtarët e letërsisë shqipe” dhe kanë...
Read More