Era Istrefi mjaft provokuese

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Era Istrefi vazhdon që të befasojë fansat me ndryshimet e mëdha që i bën në pamjen e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft provokuese dhe me një veshje unike.

Era Istrefi 1

Picture 1 of 2

Në njërën ka hedhur në pah gjoksin në bluzën e hapur, ndërsa në tjetrën tregon të pasmet në një pale xhinse të grisura.

Istrefi me këngën e saj të fundit “Redrum” ka arritur miliona klikime.

Për më shumë shikoni fotografitë e saj në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Trump shkarkon Prokuroren e Përgjithshme, refuzoi të zbatonte urdhrin ekzekutiv mbi emigracionin

Donald Trump shkarkoi Prokuroren e Përgjithshme Sally Yates sepse refuzoi të zbatonte...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *