Era Istrefi përshëndet fansat nga Dubai….

Era Istrefi ka performuar në një nga klubet e natës më të njohur të Dubait.

Në shoqërinë e të motrës, Norës dhe Robertit, me të cilët ajo ka dhuruar një show fantastik gjatë performancës, këngëtarja shqiptare ka preferuar që t’i japë një tjetër hov ditës.

Ajo është akomoduar në një nga hotelet më lukzos të Dubait, gjë që ka e ka treguar edhe në Instastory.

E veshur me kostum banje rozë, me kapele kashte dhe syze dielli, artistja e njohur na konfirmoi se për të ka nisur zyrtarisht sezoni i plazhit për këtë vit.

Era duket super seksi, dhe në formë të shkëlqyer fizike.

eraaaaeraaaa-1era-istrefiUntitled-3-8Untitled-4-7
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Best Female Singer: Ermonela Jaho, finaliste mes yjeve botërore

Ermonela Jaho, finaliste në Bachtrack Opera Awards në kategorinë ‘Best Female Singer’....
Read More