Era Istrefi vjen me një fotosesion të veçantë

Era Istrefi po shijon famën ndërkombëtare që tashmë e zotëron.

Era Istrefi 1

Picture 1 of 6

Ajo njihet si një ndër femrat me një stil unik të veshjes, e cila e bën të veçantë këngëtaren tonë.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Instagram teksa shfaqet tejet bukur.

Era shihet në bikini të zi dhe një palltë gjithashtu të zezë, të cilat kanë marrë komente pozitive.

Kujtojmë se bukuroshja ka sjell kohë më parë bashkëpunimin me French Montanën, “No I Love Yous”, i cili deri më tani është shikuar mbi 10 milionë shikime në YouTube.

Ndryshe, Era është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë muajve në vijim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çdo e katërta grua vuan nga ndonjë sëmundje mendore gjatë shtatzënisë

Një studim nga Londra tregon se çdo e katërta grua shtatzënë ballafaqohet...
Read More