Era mori 500 milionë klikime, ky është reagimi i Noizyt

Vitin e kaluar, këngëtarja Era Istrefi debutoi në tregun e huaj me projektin “Bon Bon”.

3-6

Picture 1 of 2

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe tashmë ka kaluar shifrën prej 500 milionë klikimesh.

Padyshim që ky sukses e ka gëzuar tejmase këngëtaren e cila shprehet e lumtur me këtë të arritur.

Në një postim në Instagram, Era ka shkruar “Bonbon ka shënuar gjysmë-miliard sot. Edhe me dek so tu ma ni, ama viti tjeter do të jet pak…”.

Por, nuk ka munguar as përkrahja e kolegëve të erstradës, reperi Noizy i ka komentuar këngëtares me “E madhe”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sot mbushi 73-vjeç, Berisha: Hyra në vitin e katërt të vjeshtës time si pranverë!

Ish-kryeministri Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij. Berisha mbush sot 73...
Read More