Eranda Libohova: Kur do martohem? Jam shumë e lumtur

Eranda Libohova deklaroi se edhe pse ia kanë tërhequr hundën shumë nuse, ende nuk ka martesë në horizont.

“Plasa duke martuar gjithë botën, nuset ma kanë tërhequr hundën, por aha…”, tha këngëtarja e famshme.

Eranda shtoi se është shumë e lumtur: “Dikush e gjen lumturinë te partneri, ndërsa unë jam e lumtur me qetësinë dhe ekuilibrin në jetë”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Eugent Bushpepa fiton me një këngë të magjishme festivalin e këngës

Mbaroi festivali i kengës në TVSH. Fituesi do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion...
Read More