Erë e fortë dhe deti 9 ballë në Vlorë

Erërat e forta dhe moti i keq kanë bërë që deti te ketë dallgë të mëdha në Vlorë, duke bërë që ato të arrijnë deri në 9 ballë.
Duke parë dallgët dhe motin e keq, mësohet se është marrë vendimi që të pezullohet lundrimi për anijet e peshkimit dhe anijet tregtare në Vlorë.
Edhe pse reshje të dendura dhe era të forta ka pasur edhe në qytetin e Durrës, duket se situata atje paraqitet me e qetë dhe nuk ka pasur probleme me lundrimet në det.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkencëtarët, zbulojnë një merimangë të veçantë… (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=-4xV5Kir3uU Një lloj e re merimange, e cila është e sapo zbuluar...
Read More