Erida Bajrakurtaj, Futbollistja e kombëtares shqiptare me foto “provokuese”Futbollistja e kombëtares shqiptare për femra, Erida Bajrakurtaj vazhdon që të jetë një nga më të komentuara sportiste në vend.

24-vjeçarja është tepër aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto të shumta, ku tregon format seksi që ka.

 

Bukuroshja së fundmi ka ndarë dy foto, ku shihet tepër tërheqëse në një party dhe një tjetër të realizuar në makinë.

Erida është cilësuar nga fansat si një nga futbollistet më simpatike të kampionatit shqiptar.

Ajo ka mbi 13 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku merr komente dhe pëlqime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj sportistë.

 

 

 

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Lista Serbe” del nga Qeveria “Haradinaj”, Gjuriç me duar të fashuara në takim

  “Lista Serbe” ka vendosur të dalë nga Qeveria e Ramush Haradinajt,...
Read More