Erion Veliaj kërcen në skenën e ‘’Dance with me’’, Alketa i zbulon një ‘’sekret’’

I ftuar specialë i natës së madhe finale të ‘’Dance with me’’ ishte edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

1-1

Picture 1 of 2

Përveçse foli për Tiranën në atmosferën e festave, ai kërceu edhe disa çaste me ritme latine, njëherë me Alketën dhe njëherë tjetër me balerinën e Tv Klan Albën. Por Alketa i zbuloi edhe një sekret Erionit se në mbremjet e organizuara nga Bashkia ata kërcejnë shpesh këngën ‘’Të ka lali xhan, të ka lali shpirt’’.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bebe Rexha mbështet Ritën e Duan: Jam krenare që jam shqiptare!

Shqiptarët kudo që janë, në mesin e shumë yjeve me të cilët...
Read More