Erion Veliaj: Me 21 prill, ora 19.30, valsi vjenez në Pallatin e Kongresëve

Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranës shkruan në Facebook: Kur valsi vjenez zbret në “Sheshin Skënderbej”. Me 21 prill 2018, ora 19:30 në Pallatin e Kongreseve, mos humbisni valsin e mahnitshëm vjenez.

Muzikë të mirë nga orkestra e RTSH-së drejtuar nga dirigjenti austriak, Mjeshtri Uwe Theimer dhe një atmosferë magjike

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëse këtë ushtrim do ta bëni çdo ditë, do të keni muskuj barku që i keni ëndërruar

Sido që t’ju duket, ky program i ushtrimeve nuk është fare i...
Read More