Ermal Meta reagon i emocionuar pas koncertit në Tiranë: Toka ime

Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta ka reaguar i emocionuar pas koncertit që mbajti mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Ai ka publikuar në ‘Facebook’ një foto të sheshit ‘Skënderbej’,që ishte mbushur nga qindra qytetarë.

“Toka ime. Faleminderit, nuk kam për ta harruar”, shprehet Ermali.

Publiku dje në kryeqytet e priti mjaft mirë performancën e Ermal Metës, i cili nuk u fshehu emocionet edhe gjatë koncertit.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Mero Baze: Oligarkia politike u vulos nga marrëveshja Rama-Berisha

Politika dhe biznesi, në lojën mes tregut të lirë dhe krijimit të...
Read More