Është shtënë me armë në aeroportin e Oklahomës në SHBAr960-43628961e56c3141aa964a01ca99fe63
Të paktën 1 person ka mbetur i vdekur nga një sulm me armë zjarri në aeroportin e Oklahomës në SHBA.
Policia ka rrethuar zonën dhe ka evakuuar aeroportin. Ngjarja ka ndodhur në mjediset e parkingut. Dyshohet edhe për një tjetër të vdekur.
Ende nuk dihen shkaqet e këtij sulmi por dyshohet për një konflikt më shumë sesa për sulm terrorist. Aeroporti vijon të qëndrojë i mbyllur.
loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Izraeli: Nuk do të tolerojmë asnjë shkelje të sovranitetit tonë

Izraeli i bëri thirrje Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për...
Read More