Evakuohet ura e Londrës për shkak të një veture të dyshimtëUra e Londrës, stacioni hekurudhor dhe stacioni i autobusëve, si dhe disa ndërtesa të martën janë evakuuar urgjentisht pas alarmit për një automjet të dyshimtë, por pas hetimeve policore është thënë se nuk është gjetur asgjë e dyshimtë.

Dëshmitarët thanë se njësitë speciale policore për çaktivizim kanë hetuar një automobil të dyshuar “Range rover”.

Policia ka pastruar urën, ndërsa janë evakuuar edhe kafenetë lokale derisa helikopterët e policisë kanë vëzhguar rajonin nga ajri.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

3 rregullat e familjes mbretërore që i thyen Princi Harry dhe Meghan

Kur është fjala për protokollin mbretëror, Princi Harry dhe Meghan Markle nuk...
Read More