Evropa “tronditet” nga ethet e shitjes

Tregtarët përmes “Black Friday” sot në gjithë Evropën përpiqen të tërheqin klientët, veçanërisht në Britaninë e Madhe.

Pas rënies më të madhe të shitjes me pakicë në katër vjet e gjysmë, shitësit britanikë shpresojnë të fitojnë të ardhura të mëdha, të cilët ndikojnë në uljen e pagave dhe inflacionin, transmeton Reuters.

Shkruar Nga
More from Revista User

‘Elif’ takon Angelina-n: Dy aktoret i bashkon diçka shumë e madhe!

Kur mendojmë Angelina Jolie-në, më shumë se një aktore tani na vjen...
Read More