‘Ezel’, pjesë e serialit ku do të luajnë Cristiano Ronaldos dhe Angelina Jolieezel-jolie-cr7

Në serialin i cili do të sjellë një histori reale të një familje siriane, në arrati nga lufta civile, nuk do te jenë vetëm yjet e njohura Cristiano Ronaldo dhe Angelina Jolie.

Mësohet se Hayat Koprusu-Ura e jetës, do te bëjë bashkë edhe disa yje të tjerë të famshëm të botës së hollivudit.

Ndërsa një tjetër aktor i cili përflitet se do të jetë pjesë e kastit që do të interpretojnë në këtë serial, është Kenan Imirzaloglu, i njohur edhe për publikun shqiptar me disa interpretime në dy seriale të njohura, ‘Ezel’ dhe ‘Karaday’. Ende nuk ka një konfirmim zyrtar, por burime pranë 42 vjeçarit kanë thënë për mediat turke se aktori ka marrë një ofertë për të qenë pjesë e këtij seriali nga producentët.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora befason jurinë e “The Voice of Germany”

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, e ka befasuar jurinë e “The...
Read More