Fadroma bie në përrua, humb jetën 50-vjeçari



perrua-620x330

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Pogradecit. Burime nga policia thanë se ka humbur jetën një 50-vjeçar.

Ky i fundit mësohet se ka qenë duke udhëtuar me një fadromë kur ka humbur kontrollin e mjetit të rëndë dhe ka rënë në një përrua.

Ai ka ndërruar jetë në vend, thanë burimet e policisë që kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për aksidentin.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dy shqiptarë qëllohen me armë në Athinë

Dy shqiptarë janë qëlluar me armë mbrëmjen e së martës (19 shtator)...
Read More