Familja Mbretërore falënderuese, Princ Harry dhe Meghan shtyjnë muajin e mjaltit!

Familja Mbretërore ka falënderuar ata që udhëtuan në Windsor për martesën e Princit Harry dhe Meghan Markle.

Mijëra njerëz një ditë më parë u rreshtuan në rrugë për të parë çiftin në ditën e tyre të madhe, ndërsa shumë më tepër e shihnin ceremoninë në televizion në të gjithë globin.

Festimet e dasmave përfunduan me një darkë e karakterizuar me një veshje mbretërore në ngjyrë të zezë dhe fishekzjarre në Shtëpinë e Frogmore, pranë Kështjellës Windsor.

Dyqind miqtë dhe familjarët më të afërt të Meghan dhe Harryit morën pjesë në veprimtarinë e mbajtur nga Princi Charles.

Çifti nuk pritet të largohet menjëherë për muajin e mjaltit, duke zgjedhur në vend të kësaj të qëndrojë në Britani të Madhe përpara se të marrë një pushim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi është parë shumë në formë kohën...
Read More