Fansat dyshojnë se është shtatzënë, ja si përgjigjet Xhensila Pere

Ish banorja e Big Brother Albania Xhensila Pere është një nga bukuroshet e showbizzit shqiptar që pëlqen ti ndajë momentet e ditës së saj me fansat.
 

7-1

Picture 1 of 3

 

Xhensila kete herë në orët e para të mëngjesit ka postuar në Instastory një pjatë të madhe dhe me ushqim të bollshëm.

Dhe duke marrë parasysh linjat e Xhensilës një nga fansat ka aluduar se ajo mund të jetë shtatzënë.

“Ti je shtatzënë dhe pikë. Madje vë bast shtëpinë.” ka shkruar fansi në postimin e saj.

Menjeherë Xhensila i ka mohuar akuzat duke dhënë një përgjigje plot humor, “U bëra me një shtëpi”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Punësimi i infermierëve, lista e kandidatëve që i nënshtrohen Provimit të Shtetit. Dokumentet dhe rregullat

Agjencia Kombëtare e Provimeve ka shpallur listën e kandidatëve që i nënshtrohen...
Read More